Obchodní podmínky

Naše služby slouží jako rychlá, krátkodobá půjčka. Na základě těchto principů jsou nastaveny veškeré naše obchodní podmínky. Pokud máte jistotu že půjčku splatíte do 28 dnů velmi Vám doporučujeme využít našich služeb. V tomto případě zaplatíte nízké a výhodné poplatky za nejkvalitnější služby v oboru.

Zástavní smlouvu uzavíráme standardně na 4 týdny, tj. 28 dnů. Uzavřením zástavní smlouvy se zavazujete vrátit poskytnuté prostředky a zaplatit poplatky do specifikovaného data.

Po vypršení platnosti zástavní smlouvy použijeme Vaší zástavu k pokrytí naší pohledávky,

Poplatky za služby

hodnota zástavy poplatek (% za týden)
0-4999 3
5000-9999 2,5
10000+ 2

Konkrétní výši poplatku si můžete snadno spočítat v naší úrokové kalkulačce.

Chápeme, že se každý náš zákazník může dostat do krátkodobého problému se splatností. Proto nabízíme možnost využít naší nadstandardní sedmidenní ochranné lhůty

Pokud se rozhodnete Vaší zástavu u nás ponechat delší dobu, než stanoví zástavní smlouva můžete platnost Vaší smlouvy snadno prodloužit. Více informací naleznete zde.

Formulář pro prodloužení zástavní smlouvy si můžete stáhnout zde. Za prodloužení zaplatíte jen standardní poplatek za počet týdnů, o kolik si smlouvu prodloužíte. Poplatek bude ve stejné výši jako v případě, kdy by se jednalo o smlouvu novou. Jeho výši si můžete snadno spočítat zde

Nabízíme možnost snížení Vašich poplatků částečným uhrazením dlužné částky

Rádi Vám pomůžeme s řešením Vaší situace. Níže nám stručně popište Váš požadavek a my se Vám zpětně ozveme do 48 hodin.

Napište nám

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky, potřebujete poradit nebo domluvit setkání? Kontaktujte nás pomocí jednoduchého formuláře. Brzy se s vámi spojíme.